Kontakta oss

För att vi skall kunna hantera ditt ärende så fort och smidigt som möjligt uppskattar vi om du kan skicka det direkt till den e-postadress som bästa passar in på ditt ärende.

Vill du komma i kontakt med något av våra lag så finns kontaktuppgifter under respektive lags sida.

Funktion Ansvarsområde Mailadress Mottagare
Bokning Tidsbokningar, träningar, flytt av matcher bokning@landvetterwings.se Victor
Café
Allt som rör vårt Café cafe@landvetterwings.se
Linda
Ekonomi
Fakturor, medlemsavgifter, licensbetalningar, betalning av cuper ekonomi@landvetterwings.se
Cecilia
Evenemang Matcharrangemang, event m.m evenemang@landvetterwings.se
Victor
IT IBIS, MyClub, Hemsidan, Licensiering it@landvetterwings.se Håkan/Victor
Material
Kläder, västar, koner, bollar, medicinväska, m.m. material@landvetterwings.se
Tina
Ordförande ordforande@landvetterwings.se Tina
Resor
Resor via SJ eller SAS maria.selen@bcdme.com
Maria
Sociala Medier
Facebook, Instagram
socialamedier@landvetterwings.se
Victor
Sponsor All sponsor-information sponsor@landvetterwings.se
Jens/Lisa
Sportchef Spelarövergångar m.m sportchef@landvetterwings.se Magnus
Styrelsen
Allmänna frågor till styrelsen. För att nå en specifik styrelsemedlem se under fliken styrelsen styrelsen@landvetterwings.se
Styrelsen
Ungdom Sportfrågor och allmänt bollplank gällande våra ungdomar
ungdom@landvetterwings.se Christoffer
Utbildning Frågor kring utbildningar utbildning@landvetterwings.se René
Övrigt
Frågor som inte kan kategoriseras i någon av funktionerna ovan. OBS! Kan innebära längre svarstid

info@landvetterwings.se



Fakturaadress:

Landvetter (IBK) Wings

c/o Christina Fundberg

Korpvägen 4

438 38 Landvetter


Organisationsnummer: 802441-4826

Bankgironummer: 296-7339

Swish: 123 11 59 839




Nyheter via RSS
Levererat av MyClub