Kontakta oss

För att vi skall kunna hantera ditt ärende så fort och smidigt som möjligt uppskattar vi om du kan skicka det direkt till den e-postadress som bästa passar in på ditt ärende.

Vill du komma i kontakt med något av våra lag så finns kontaktuppgifter under respektive lags sida.

Funktion Ansvarsområde Mailadress Mottagare
Café
Allt som rör vårt Café cafe@landvetterwings.se
Benny
Ekonomi
Fakturor, medlemsavgifter,licensbetalningar,sponsorer,betalning cuper ekonomi@landvetterwings.se
Heléne/ Cecilia
Evenemang Matcharrangemang, event m.m evenemang@landvetterwings.se
Victor
IT IBIS, MyClub, Hemsidan, Licensiering it@landvetterwings.se Håkan/Victor
Material
Kläder, västar, koner, bollar, medicinväska, m.m. material@landvetterwings.se
Tina/Frida
Sociala Medier
Facebook, Instagram
socialamedier@landvetterwings.se
Victor
Sponsor All sponsor-information sponsor@landvetterwings.se
Alexander
Styrelsen
Allmänna frågor till styrelsen. För att nå en specifik styrelsemedlem se under fliken styrelsen styrelsen@landvetterwings.se
Styrelsen
Ungdom Sportfrågor och allmänt bollplank gällande våra ungdomar
ungdom@landvetterwings.se Christoffer
Utbildning Frågor kring utbildningar utbildning@landvetterwings.se Ulrika

Övergångar seniorlag, matchflyttar ordforande@landvetterwings.se Lennart
Övrigt
Frågor som inte kan kategoriseras i någon av funktionerna ovan. OBS! Kan innebära längre svarstid

info@landvetterwings.se



Fakturaadress:

Landvetter (IBK) Wings

Box 7

438 21 Landvetter


Organisationsnummer: 802441-4826

Bankgironummer: 296-7339

Swish: 123 11 59 839




Nyheter via RSS
Levererat av MyClub